Золотий фонд ліцею

Хіміко-технологічний ліцей - одне з найпрестижніших навчальних закладів регіону. Високі показники в підготовці робітників для підприємств області, це результат праці десятків педагогів. Але все ж є серед них ті, хто стояв біля витоків і продовжує працювати і зараз. Ті, хто створював і традиції, і навчально-матеріальну базу ліцею. Це «золотий фонд» РПХТЛ. Це люди, все своє життя віддали педагогіці, вихованню дітей, рідному ліцею. Любов учнів, повага співробітників - заслужена нагорода цим людям.

 

DSCF2877

 Олійник Олександр Олексійович

 

Сапєлкін М.Д.

Викладач вищої категорії. 

Беззмінний, протягом 47 років, керівник фізвиховання. Це людина енергія, людина ентузіаст своєї справи. Любов до спорту, пропаганда здорового способу життя - головний напрямок роботи Микола Дмитровича, організація походів і змагань. Турнірів і спартакіад - справа життя Миколи Дмитровича, творчий потенціал якого, з часом тільки розквітає. За активну участь у фізичному вихованні учнів навчальних закладів професійно - технічної освіти, нагороджений знаком відмінник фізичної культури.

Васильченко А.М.


З 1971 року беззмінно працює в РПХТЛ майстер виробничого навчання Анатолій Миколайович Васильченко. Він керує підготовкою майбутніх фахівців в слюсарній майстерні. Всю свою душу, досвід і знання віддає Анатолій Миколайович своїм учням. У своїй роботі він вимогливий, чесний, працьовитий, тому користується заслуженою повагою з боку учнів і співробітників ліцею. 

Як істинно творча людина, він вражає широтою своїх інтересів. У ньому органічно поєднуються доброта і вимогливість, гумор і професіоналізм, любов до техніки і винахідливому мистецтву. Багаторічна праця Анатолія Миколайовича, його успіхи у вихованні майбутніх фахівців відзначені безліччю дипломів і грамот. Колектив ліцею по праву пишається тим, що в ньому працює така чудова людина. Молодим майстрам і викладачам є на кого рівнятися.

Беліменко Євгенія Миколаївна


У кожному колективі є люди, на яких рівняються, у яких навчаються, які є прикладом наслідування для навколишніх людей. У нашому колективі це Беліменко Є.М., яка працює в ліцеї вже 29 років. Євгенія Миколаївна відповідальний і виконавчий працівник, уважна і розуміюча колега, турботлива мати п'ятьох дітей. За зразкове виховання дітей нагороджена медаллю «Материнська слава».

Скрипнік Наталія Федорівна


Працює в ліцеї з 1988 року, загальний педагогічний стаж складає 30 років. Наталія Федорівна з розумінням ставиться до проблем колег і учнів, готова завжди прийти на допомогу в складних ситуаціях. Н.Ф. Скрипнік користується незаперечним авторитетом серед оточуючих як професіонал високого класу, надійна і сумлінна колега. Має вищу категорію викладача. Нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

labeckiy

Лабецький Володимир Олексійович


Володимир Лабецький приїхав до нашого міста з Львівської області та поступив вчитись у Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум. Молодим майстром він почав свою трудову діяльність у ПТУ №13 у 1987 році. Дуже відповідальний, хозяйновитий, серйозний - вже через 4 роки Володимира Олексійовича було призначено на посаду заступника директора з господарської частини. Про те, що він відмінно виконує свої обов'язки, свідчить доглянутий стан території та навчальних приміщень ліцею. Через все життя Володимир Лабецький проніс захоплення спортом. Це допомагає йому бути наполегливим, цілеспрямованим та витривалим. Володимир Олексійович - справжній патріот Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею і приклад для молодих працівників.

Нац. дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

гаряча лінія

Національна гаряча лінія