Золотий фонд ліцею

Хіміко-технологічний ліцей - одне з найпрестижніших навчальних закладів регіону. Високі показники в підготовці робітників для підприємств області, це результат праці десятків педагогів. Але все ж є серед них ті, хто стояв біля витоків і продовжує працювати і зараз. Ті, хто створював і традиції, і навчально-матеріальну базу ліцею. Це «золотий фонд» РПХТЛ. Це люди, все своє життя віддали педагогіці, вихованню дітей, рідному ліцею. Любов учнів, повага співробітників - заслужена нагорода цим людям.

 DSCF2877

 Олійник Олександр Олексійович

 

Сапєлкін Микола Дмитрович

Викладач вищої категорії. 

Беззмінний, протягом 47 років, керівник фізвиховання. Це людина енергія, людина ентузіаст своєї справи. Любов до спорту, пропаганда здорового способу життя - головний напрямок роботи Миколи Дмитровича, організація походів і змагань. Турнірів і спартакіад - справа життя Миколи Дмитровича, творчий потенціал якого, з часом тільки розквітає. За активну участь у фізичному вихованні учнів навчальних закладів професійно - технічної освіти, нагороджений знаком відмінник фізичної культури.

 

 

 

 

 

Васильченко Анатолій Миколайович

З 1971 року беззмінно працює в РПХТЛ майстер виробничого навчання Анатолій Миколайович Васильченко. Він керує підготовкою майбутніх фахівців в слюсарній майстерні. Всю свою душу, досвід і знання віддає Анатолій Миколайович своїм учням. У своїй роботі він вимогливий, чесний, працьовитий, тому користується заслуженою повагою з боку учнів і співробітників ліцею. 

Як істинно творча людина, він вражає широтою своїх інтересів. У ньому органічно поєднуються доброта і вимогливість, гумор і професіоналізм, любов до техніки і винахідливому мистецтву. Багаторічна праця Анатолія Миколайовича, його успіхи у вихованні майбутніх фахівців відзначені безліччю дипломів і грамот. Колектив ліцею по праву пишається тим, що в ньому працює така чудова людина. Молодим майстрам і викладачам є на кого рівнятися.

 

 

kalugina

 

Калугіна Сніжана Миколаївна

 Викладач української мови і літератури вищої кваліфікаційної категорії Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею. Стаж роботи в даному закладі 22 роки. За роки роботи зарекомендувала себе грамотним, ерудованим спеціалістом, яка добре володіє методикою викладання, виявила високі знання теоретичної та методичної підготовки. Калугіна С.М. є головою обласної методичної секції викладачів української мови і літератури та зарубіжної літератури, передає свій педагогічний досвід молодим учителям. Сніжана Миколаївна є постійним членом журі різноманітних конкурсів та олімпіад («Маю честь», «Об’єднаймося ж, брати мої!», «Ніхто нам не збудує держави…», «Змагаймося ж за нове життя», «Чому я поважаю професію військового», «Учитель року», «Моральний вчинок» та ін.). Нагороджена Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

Скрипнік Наталія Федорівна

Працює в ліцеї з 1988 року, загальний педагогічний стаж складає 30 років. Наталія Федорівна з розумінням ставиться до проблем колег і учнів, готова завжди прийти на допомогу в складних ситуаціях. Н.Ф. Скрипнік користується незаперечним авторитетом серед оточуючих як професіонал високого класу, надійна і сумлінна колега. Має вищу категорію викладача. Нагороджена почесною грамотою Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

efimceva

 

Єфімцева Марина Віталіївна

Марина Віталіївна - бібліотекар ліцею. За час роботи показала себе професіоналом своєї справи. Відповідальна та творча людина, приймає активну участь у житті колективу. Постійно надає допомогу майстрам виробничого навчання та викладачам у підготовці до проведення уроків та виховних заходів. Протягом всього року в бібліотеці працюють різноманітні виставки, тематичні підборки літератури, бібліотечні акції тощо. На базі бібліотеки проводяться численні виховні години з учнями професійного ліцею. Веде популярізацію робітничих професій РПХТЛ та навчального закладу в ЗМІ, сумлінно ставиться до громадської роботи. Єфімцева М.В. приймає участь в обласних, регіональних, міських та ліцейних заходах, приділяє увагу укріпленню навчально-матеріальної бази ліцею, поновленню фонду бібліотеки. Користується повагою серед колег, учнів, батьків. Доброзичлива, тактовна, працьовита людина, прекрасний фахівець. Наполегливо працює над підвищенням власного професійного рівня.