Нагорода в номінації «За краще розкриття теми «Особистість у спорті»

16 листопада 2018 року Національний олімпійський комітет провів Всеукраїнський фінал і нагородив лауреатів і номінантів ХІV Всеукраїнського конкурсу телевізійних програм «Світ спорту», що проводиться з 2003 року і був заснований за ініціативи Луганського обласного відділення НОК та його колишнього голови Миколи Кравченка.

Урочистий захід відбувся в Університеті державної фіскальної служби в Ірпені, що на Київщині.

Вітали учасників конкурсу президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, ректор Університету державної фіскальної служби Павло Пашко, голова Київського обласного відділення НОК Ігор Малинський, перший заступник міського голови міста Ірпінь Олександр Маркушин.

Цього року на розгляд журі, у складі якого відомі телевізійні журналісти, діячі культури та мистецтв, уславлені олімпійці, свої роботи надіслали 36 організацій з різних регіонів країни й представили 105 телевізійних робіт.

Творча група Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею отримала нагороду в номінації «За краще розкриття теми «Особистість у спорті», надавши на розгляд журі відео про молодого рубіжанського спортсмена, його шлях до успіху та здобуті перемоги.