Про нас

 

Наказ Міністерства освіти і науки України №294 від 23.02.2017 "Про затвердження переліку ПТНЗ, на базі яких будуть створенні навчально-практичні центри у 2017 році".

Наказ Департаменту освіти і науки Луганської ОДА №104С від 24.04.2017 "Про створення навчально-практичного центру на базі Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею".

Вироби наших кравчинь - Фото 1, Фото 2

 

Відкриття навчально-практичного центру "Швачка.Кравець.Закрійник"  

15 листопада 2017 року у Рубіжанському професійному хіміко – технологічному ліцеї  відбулось урочисте відкриття навчально – практичного центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник».

Тільки 25 закладів освіти у всій Україні були обрані для створення подібних навчально – практичних центрів. У Луганській області це став Рубіжанський професійний хіміко – технологічний ліцей. 

Для створення навчально – практичного центру  з державного бюджету було виділено 330 000 тисяч гривень. На цю суму було закуплене сучасне швейне  обладнання, яке встановлене і працює  у майстерні ліцею.

На урочистому відкритті були присутні почесні гості: директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Юрій Вікторович, начальник відділу професійно-технічної освіти і науки Поскрякова Т.М., заступник директора департаменту, начальник управління освіти і науки Ткачова Т.М., генеральний директор ТОВ НВП «Зоря» Чернецов О.І., директор ТОВ «Рубіжанська панчішна мануфактура» Місюренко Г.В.

Для шановних гостей відбувся концерт, під час якого прозвучали слова вітання та сподівань на подальший розвиток як ліцею, так і професійно – технічної освіти взагалі.

Потім гостей чекала церемонія відкриття навчально – практичного центру з професії «Швачка. Кравець. Закрійник» та оглядова екскурсія майстернею ліцею, знайомство з обладнанням та його можливостями.

Обладнання, яким оснащено центр, створює умови, наближені до умов, які існують на сучасних прогресивних  швейних підприємствах. Випускники ліцею  знатимуть сучасне обладнання і зможуть на ньому працювати після закінчення навчального закладу.

Навчально – практичний  центр передбачає розвиток майстрів виробничого навчання, викладачів спецдисциплін, учнів. Це можливість професійного зростання педагогів для підготовки висококваліфікованих працівників,  можливість перепідготовки  незайнятого населення, впровадження у навчальний процес новітніх виробничих технологій, інструментів і матеріалів.

 

 

Нац. дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

гаряча лінія

Національна гаряча лінія