Бібліотека

Бібліотека Рубіжанського професійного

хіміко-технологічного ліцею вітає Вас, вельмишановний

користувач, на своїй сторінці!

 

Бібліотека – це той храм, де завжди
народжується і зберігається духовність.
Пам'ятаймо, що у давнину бібліотеку
називали "дім життя", "притулок мудрості", "аптека для душі".

 В.О. Сухомлинський

 

Неможливо перебільшити ту роль, яку відіграє бібліотека в житті професійно-технічного навчального закладу. Це мозковий центр, в якому зосереджене та зберігається духовне надбання людства, що за вмілого використання спрямовує роботу у всіх напрямах навчання та виховання. 

Бібліотека Рубіжанського професійного хіміко-технологічного ліцею є навчальним, інформаційним та культурно-освітнім структурним підрозділом, який здійснює інформаційний, бібліотечний та бібліографічний супровід навчально-виховного процесу і працює в контексті сучасної концепції культурологічної освіти, розвитку творчої думки, здібностей, пізнавальних інтересів слухачів.

 

 Інформаційна робота бібліотеки здійснюється за такими напрямками:

1. Загальні питання педагогіки та методики організації навчально-виховної роботи

2. Теоретичне навчання

3. Загальноосвітні дисципліни

4. Спеціальні дисципліни

5. Виробниче навчання

6. Фізичне та військово-патріотичне виховання

7. Самоосвіта майстрів виробничого навчання та викладачів

 

Бібліотека надає допомогу майстрам виробничого навчання та викладачам у проведенні годин спілкування за тематикою: морально-правова; естетична; охорона здоров'я, здоровий спосіб життя; моя професія  найкраща.

Бібліотека допомагає викладачам у проведенні предметних тижнів із загальноосвітніх дисциплін. Також надається допомога у проведенні відкритих уроків із спецдисциплін, підборі необхідної літератури, наданні інформації з професійної підготовки.

Бібліотека відіграє важливу роль у поліпшенні методичної роботи з майстрами виробничого навчання та викладачами. При цьому увага педагогів акцентується на нові методичні доробки та розробки, концепції щодо навчання, виховання. 

На базі бібліотеки працює служба порозуміння, працюють медіатори. Це дуже символічно, що процес вирішення конфліктів мирним шляхом протікає у скарбниці знань, серед безсмертних носіїв величі людського духу  книг.

 

Бібліотека працює: Понеділок - П'ятниця  з 8:00 до 16:00

                                  Субота, Неділя: вихідний