viber emblema

Шановні колеги,

учні та відвідувачі нашого сайту!

Рада вітати Вас на офіційному сайті

Рубіжанського професійного хіміко – технологічного ліцею!

 

Наш навчальний заклад має давню історію зі славетними традиціями, які сформувались завдяки зусиллям педагогічного колективу та учнів. Історія навчального закладу з далекого минулого, адже з моменту заснування промайнуло 60 років.

Рубіжанський професійний хіміко – технологічний ліцей був створений у 1958 році  під назвою – Школа фабрично-заводського навчання. Від моменту заснування і до сьогодення навчальний заклад розвивався, пройшов декілька реорганізацій. З перших днів існування ліцей має базове підприємство – Рубіжанський хімічний завод «Зоря», на якому проходять виробничу практику та працевлаштовуються випускники ліцею. Кращі спеціалісти заводу діляться своїм досвідом з ліцеїстами та надають їм допомогу.

За час свого існування ліцей підготував більше 12-ти тисяч кваліфікованих спеціалістів робітничих професій, які працювали і зараз продовжують свою трудову діяльність не тільки на підприємствах країни, але і на керівних державних посадах. У різні роки Рубіжанський професійний хіміко – технологічний ліцей закінчили такі відомі люди як Калюжна М.П. – депутат Верховної Ради України, Мурзай Г.І. – народна артистка України, Фоменко М.І. – чемпіон світу з поліатлону.

Рубіжанський професійний хіміко – технологічний ліцей – один з найпрестижніших навчальних закладів міста та регіону.

У 2017 році  у Рубіжанському професійному хіміко – технологічному ліцеї  відкрився  навчально – практичний  центр з професії «Швачка. Кравець. Закрійник». Рубіжанський професійний хіміко – технологічний ліцей став одним з 25 закладів освіти у всій Україні та єдиний у Луганській області, який був обраний  для створення навчально – практичного центру.

Рубіжанський професійний хіміко – технологічний ліцей – це сучасний навчальний заклад, який готує фахівців для хімічної, будівельної, торгово кулінарної галузей.

Якісні знання, фахові професійні успіхи неодноразово відзначались нашою державою. Ці відзнаки є одностайним  підтвердженням вірного шляху, який обрано учнівсько-педагогічним колективом Рубіжанського професійного хіміко – технологічного ліцею.

Але найвагомішим визнанням правильності обраного шляху є подальша реалізація здобутих професій учнями.

В ліцеї працюють висококваліфіковані викладачі та майстри, які мають високий фаховий рівень підготовки, професіоналізму, майстерності та великий досвід викладання за своїми спеціальностями.

        Особлива увага приділяється поєднанню загальноосвітньої та професійної підготовки, результатом чого є високий професіоналізм наших випускників, які неодноразово ставали переможцями обласних конкурсів професійної майстерності.

      Наш педагогічний та учнівській колективи завжди раді вітати талановиту молодь, яка дійсно прагне отримати професійну кваліфіковану освіту.

 

   

Ласкаво просимо до навчання, відпочинку, спортивних

та професійних досягнень
 у Рубіжанському професійному хіміко – технологічному ліцеї! 

 

 

З повагою
Вікторія Володимирівна Орлова,

В.о. директора Рубіжанського професійного хіміко – технологічного ліцею

 

Наказ про призначення від 31.05.2022р.

Наказ про призупинення від 31.05.2022р.

                                        

instagram1              facebook1           

                                            online1 vstup

Нац. дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

гаряча лінія

Національна гаряча лінія
1283538
Всього
1283538